Öğrencilerimiz için destek amaçlı bu programda  lise ve Üniversite de eğitim öğrenim görev gençlerimizin maddi yetersizlik durumunda vakfımızdan destek almaları amaçlı bir program ünitesidir.Bu öğrencilerimizin başarı ortalamasına göre aylık 300 ile 500tl arasında nakit olarak yardım edilmektedir.Bu yardımlar hiçbirşekilde geri alınmamaktadır.Öğrencilerimize tam destek anlamında ihtiyaç amacıyla kullanılabilir Devamını oku..
Busr almak isteyen öğrencilerimiz vakfımızın burs için hazırladığı ön kayıt bilgi formunu isteyerek veya web sitemizdeki formu  özenle doldurup e mail veya fax olarak göndermeleri gerekmektedir Devamını oku..
YILMAZKAYA VAKFI üyelerimiz, Yakuplu Birinci Hospital Hastanemiz de tüm branjlarda ve bölümlerde muayene %30 indirim tetkiklerde %30 ameliyat %20 indirimlerden faydalanabilirler. Hastanemiz 220 yataklı 50 yoğun bakım ünitesi son teknoloji modern donanımla sizlerin hizmetindedir Güvenerek kendinizi emanet edebileceğiniz hastanemzde ilgi ve başarılı doçenk doktorlarımızın kontrlünde sağlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü Bi Devamını oku..
Vakfımızın anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinde yapılacak olan tedavi ilaç hizmeti SGK sı olmayan veya mağdur vatandaşlarımızın bu ihtiyaçtan faydalanabilmeleri  sağlanmaktadır.Bütün giderler vakfımız tarafından yapılacaktır. Devamını oku..
Eğer çevremizde evi yaşam hanesi olmayan kimsesiz yaşlı çocuk bakıma muhtaç vatandaşlarıza rastlarsanız bunu vakfımıza bildirebilirsiniz.Vakıf görevlillerimiz en ısa zamanda maddi manevi ardım elini uzatacaktır.Sizleri bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz.Herşeyi devletimizden beklememiz gerekiyor Devamını oku..


ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun